Середа, 08.05.2024, 01:44

Головна » 2013 » Червень » 25 » Актуальна тема! Відтепер телефонна лінія «Пульс» працює для клієнтів податкової та митниці – ДПС

12  Задля створення сприятливих умов для провадження підприємницької та зовнішньоекономічної діяльності Міністерство доходів і зборів України запровадило єдиний антикорупційний сервіс для платників податків, зборів та митних платежів – «Пульс».
Про це інформує відділ взаємодії із засобами масової інформації та громадськістю Знам’янської ОДПІ.
Представники бізнесу, в тому числі і суб’єкти ЗЕД, мають можливість оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають як у сфері адміністрування податків, так і під час здійснення митного контролю й митного оформлення.
Лінія Міндоходів працює за принципом call-back – податківці та митники не тільки приймають звернення, але й повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи.
Номер цілодобової телефонної лінії: (044) 284-00-07.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 773 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0