Субота, 18.05.2024, 14:52

Головна » 2012 » Травень » 18 » «Аква-Терм Київ 2012» - найбільша в СНД міжнародна подія на ринку опалення
«Аква-Терм Київ 2012» - найбільша в СНД міжнародна подія на ринку опалення

12         17 травня міський голова І.Крижановський, перший заступник міського голови В.Джулай, секретар міської ради А.Тесленко, депутат міської ради І.Савельєв побували з робочим візитом у м.Києві., де відвідали 14-у міжнародну виставку інженерного обладнання «Аква-Терм Київ 2012».
«Аква-Терм Київ 2012» - найбільша в СНД міжнародна подія на ринку опалення, вентиляції, кондиціонування, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки та басейнів. У виставці 2012 року взяли участь компанії-лідери ринку інсталяційного обладнання: Caldena trading, Siemens, Wilo, Italtechnika. Inzhen centr teplop, Kalde, Kivar-orex, Ukrbiotal, Ekoline, Ferro centr, Varna, «Аква-України», Zet, «Версія люкс», Minib, Leon service, «Розумний будинок», «Склоприлад Віктер», Titan atlant, Triada plus, Tzesar, Vseslav k, Delta term, Realenergo, Opex, Kraft plus, Aqua world, Gydrotechengene, Vesta та багато інших.
Члени делегації ознайомилися з обладнаннями та технологіями очищення води. Вивчали досвід українських та зарубіжних виробників і постачальників систем очищення води, фільтрів, комплектуючих та матеріалів для водо підготовки води. Ознайомилися із роботою компаній, що спеціалізуються на водоочищенні.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 749 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0