11:59 Алея миру та дружби | |
![]() Весна приносить на землю нове життя, нові сподівання і радощі. В ці дні відзначається Міжнародний день лісу та Всесвітній день Землі. Незважаючи на те, що відбувається в нашій країні, ми не повинні забувати про мир і злагоду в наших серцях. За підтримки ДП «Чорноліське лісове господарство» ( директор Зуєв О.В.), Знам’янським міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді на базі Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, ЗОШ №1, ЗОШ №6 була проведена акція «Діти Знам’янки за мир». Цей захід мав на меті згуртувати дітей та дорослих під час висадки алей миру та дружби і висловити бажання жити в мирі. Діти разом із лісничим Знам’янського лісництва Вовчком Ю.В. з великим захопленням саджали дерева і давали обіцянки, що протягом шкільного життя будуть оберігати ці дерева. ![]() Немає нічого дорожче на Землі, ніж посмішки дітей. Діти посміхаються, значить, світить сонце, мирно колоситься поле. Ми впевнені, що бажання багатьох людей, з’єднані в одне ціле, роблять дива і ці дерева, висаджені сьогодні , будуть рости в мирний час. Висловлюємо щиру вдячність ДП «Чорноліське лісове господарство», його головному лісничому Яценко Олегу Миколайовичу директорам та учням Знам’янської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату, ЗОШ №1, ЗОШ №6 за підтримку даної акції. | |
|