Четвер, 02.05.2024, 04:34

Головна » 2013 » Січень » 10 » Андрій Ніколаєнко – голова Кіровоградської облдержадміністрації
Андрій Ніколаєнко – голова Кіровоградської облдержадміністрації

12         Указом Президента України головою Кіровоградської обласної державної адміністрації призначено Ніколаєнка Андрія Івановича.

Шановний Андрію Івановичу!

"Від імені виконавчого комітету Знам'янської міської ради та від мене особисто прийміть щирі вітання з нагоди Вашого призначення головою Кіровоградської обласної державної адміністрації.

Упевнений, що Ваші знання, життєвий і фаховий досвід, енергія та цілеспрямованість у досягненні мети допоможуть Вам у повсякденній роботі та вирішенні складних завдань на ниві Вашої діяльності на благо територіальної громади Кіровоградщини та всього українського народу", - йдеться у привітанні Ігоря Крижановського.

Наприкінці повідомлення І.Крижановський побажав новопризначенному губернатору міцного здоров’я, добробуту, життєвої наснаги, впевненості у власних силах і нових звершень на благо України.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 884 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1