Понеділок, 06.05.2024, 08:09

Головна » 2012 » Листопад » 19 » Анкетування на тему: «Співпраця з міською владою»
Анкетування на тему: «Співпраця з міською владою»

12         Шановні  мешканці міста!

У листопаді 2012 року на офіційному сайті Знам'янської міської ради проводиться анкетування на тему: «Співпраця з міською владою».
Анкетування, спрямоване на отримання зворотного зв’язку від громадян щодо рівня задоволення мешканців міста співпрацею з місцевою владою.
Респондентам пропонується оцінити діяльність міської влади. Основне питання – «Як Ви оцінюєте роботу міської влади з питання співпраці з органами самоорганізації населення ?»
Взяти участь у опитуванні можуть усі мешканці міста Знам'янка.
Відповісти на запитання анкети можна буде і в електронному вигляді. Для цього Вам необхідно зайти на сайт Знам'янської міської ради, на якому розміщена форма анкети під назвою "АНКЕТУВАННЯ".
Результати опитування будуть оприлюднені на веб-сайті Знам'янськоїміської ради та місцевій газеті "Знам'янські вісті" у листопаді поточного року.
Всі результати опитування обов’язково враховуватимуться у роботі, як керівництва , так і працівників управлінь та відділів Знам’янського міськвиконкому.

Просимо Вас відповісти на запитання які зазначені у анкеті : (опитування є анонімним, тому прізвище вказувати не потрібно)

Опитування триватиме до 30 листопада 2012 року

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 925 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0