П`ятниця, 19.04.2024, 17:49

Головна » 2015 » Грудень » 4 » Баскетбольний матч на перехідний кубок селищного голови
Баскетбольний матч на перехідний кубок селищного голови
В приміщенні спортивного залу Знам’янської ЗШ №7 03 грудня між учнями ЗШ № 6 та ЗШ № 7 відбувся традиційний баскетбольний матч, присвячений 72-й річниці від Дня визволення смт. Знам'янка Друга від німецько-фашистських загарбників

Ведуча заходу, педагог-організатор ЗШ № 7 Хрипта О.М., надала слово селищному голові Москаленку С.Б., який побажав всім присутнім міцного здоров'я, мирного неба, здійснення мрій і задумів, а гравцям – перемоги у чесній боротьбі.

На початку матча для всіх присутніх був неочікуваний сюрприз -  виступ дівчат ЗШ № 6 із спортивним танцем.
Після запальної гри, в якій здобула перемогу збірна ЗШ № 7, відбулося нагородження команд.

Сергій Борисович вручив учасникам грамоти, дипломи та перехідний Кубок за зайняте І місце. Кращими гравцями було визначено: від команди ЗШ № 6 – Степаненка Олександра, від команди ЗШ № 7 – Савіцького Віктора. Також, традиційно діти отримали подарунки: солодощі від селищного голови та від депутата селищної ради С.Цимбала, баскетбольні м’ячі – від приватного підприємця С. Нужненка, солодку воду – від приватного підприємця М. Єрохіна.

Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 1071 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3