Вівторок, 30.04.2024, 21:07

Головна » 2014 » Січень » 31 » Бюджет Знам'янки на 2014 рік прийнято
Бюджет Знам'янки на 2014 рік прийнято
   Відбулося друге засідання п’ятдесят третьої сесії Знам’янської міської ради, яке провів міський голова Ігор Борисович Крижановський.
    На підставі ст.ст.20,43,55,73,76,77,93,101 Бюджетного кодексу України та відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2014 рік», міська рада прийняла міський бюджет на 2014 рік затвердивши загальний обсяг видатків міського бюджету на 2014 рік у сумі 128259,502 тис.грн., у тому числі обсяг видатків загального фонду бюджету у сумі 118365,7 тис.грн. та видатків спеціального фонду бюджету 9893,802 тис.грн. за тимчасовою класифікацією видатків та кредитування місцевих бюджетів та головними розпорядниками коштів.
   Також, міська рада внесла зміни до рішення міської ради від 31.01.2014р. №1225 «Про міський бюджет на 2014 рік» здійснивши розподіл вільного залишку бюджетних коштів загального фонду міського бюджету, який утворився станом на 01.01.2014 рік в сумі 2432,7 тис.грн.; спеціального фонду міського бюджету в сумі 1692,04405 тис.грн., в тому числі за рахунок коштів бюджету розвитку в сумі 1541,36915 тис.грн.
  Розглянувши звернення обласного комунального виробничого підприємства «Дніпро-Кіровоград» про надання будівель і споруд міського комунального підприємства «Міська аварійна служба», з метою розміщення адміністративного та абонентського відділу підприємства у спільну власність територіальних громад сіл, селищ і міст області в обмін на комплекс будівель Знам’янської центральної районної аптеки №24, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області, міська рада надала дозвіл на обмін комплексу будівель і споруд міського комунального підприємства «Міська аварійна служба», розташованого за адресою: м.Знам’янка, вул.Луначарського,56 на нежитлову будівлю розташовану за адресою: м.Знам’янка, вул.Інтернаціональна,7.
   На сесії міської ради були присутні: депутат Кіровоградської обласної ради, перший заступник міського голови В.Джулай, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцький, керуюча справами міськвиконкому Н.Тесленко, селищний голова смт. Знам’янка друга С.Філіпенко, начальники управлінь та відділів міськвиконкому, прокурор Знам’янської міжрайонної прокуратури Т.Шевцова.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1041 | Додав: Zagor | Рейтинг: 1.0/3