Четвер, 04.03.2021, 14:47
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2017 » Січень » 16 » Благоустрій міста – спільна справа всієї громади
11:31
Благоустрій міста – спільна справа всієї громади
12
У відповідності з нормами Закону України «Про благоустрій» - благоустрій населених пунктів передбачає: 
1) розроблення і здійснення ефективних і комплексних  заходів з  утримання  територій  населених  пунктів у належному стані,  їх санітарного очищення, збереження об'єктів загального користування, а   також  природних  ландшафтів,  інших  природних  комплексів  і об'єктів; 
2) організацію   належного   утримання    та    раціонального використання  територій,  будівель,  інженерних споруд та об'єктів рекреаційного, природоохоронного, оздоровчого, історико-культурного та іншого призначення; 
3) створення умов для реалізації прав та виконання обов’язків суб'єктами  у  сфері  благоустрою  населених  пунктів.

Управління   у   сфері   благоустрою   населених   пунктів здійснюють органи місцевого самоврядування та інші органи влади в межах їх повноважень.

Важливу роль в питаннях благоустрою виконують органи самоорганізації населення та мешканці, які займають активну життєву позицію та намагаються безпосередньо впливати на стан об’єктів благоустрою міста.

Одним з найважливіших важелів впливу на стан благоустрою є громадський  контроль, який у відповідності з ст. 41 Закону здійснюється  громадськими  інспекторами   благоустрою   населених пунктів. 

Відповідно до  «Положення про громадських інспекторів благоустрою міста Знам’янка», затвердженого рішенням вісімнадцятої сесії Знам’янської міської ради сьомого скликання № 447 від 23.09.2016 року на них покладаються наступні права та обов’язки :

Громадські інспектори мають право:
1) брати участь у проведенні спільно з працівниками Управлінням містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради рейдів та перевірок додержання підприємствами, установами, організаціями всіх форм власності  та жителями міста Знам’янка  законодавства у сфері благоустрою населених пунктів та прилеглих територій;
2) проводити у випадках, встановлених законом, фотографування, звукозапис,  відео зйомку, як допоміжний засіб для попередження і розкриття порушень законодавства у сфері благоустрою населених пунктів;
3) здійснювати інші повноваження відповідно до закону.

Громадські інспектори зобов'язані:
1) дотримуватись вимог чинного законодавства та вимог цього Положення при проведенні рейдів та перевірок;
2) сумлінно виконувати покладені на них завдання та інформувати Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради в місті про результати рейдів та перевірок безпосередньо після їх закінчення;
3)  не пізніше 15 січня наступного за звітним року подавати до Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради  щорічний звіт про проведену роботу.

Громадськими інспекторами можуть бути громадяни України, що досягли 18 років, та пройшли співбесіду в Управлінні містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради, яке організовує та координує діяльність громадських інспекторів.

Громадянин, який бажає бути громадським інспектором, подає міському голові письмову заяву довільної форми. До заяви  може додаватися подання громадської організації, органу самоорганізації населення (ОСН), об’єднання співвласників багатоповерхових будинків (ОСББ), що його рекомендує. В поданні надається наступна інформація: прізвище, ім’я по батькові громадянина чи рекомендованого представника громадського об’єднання, дата народження, адреса, телефон, електронна пошта, освіта, професійний досвід, уміння і навики громадської роботи, участь в заходах громадського об’єднання з питань благоустрою та забезпечення чистоти і порядку в місті Знам’янка, якщо така має місце.

Управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Знам’янської міської ради звертається до мешканців міста, які бажають стати громадськими інспекторами благоустрою та зробити власний вагомий внесок в наведення порядку у місті,  звертатись з 8 до 17  години в кабінет № 9 міськвиконкому або за довідками по телефону 2-20-37.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 620 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3

Кировоград: новости и сайты