Середа, 24.04.2024, 15:47

Головна » 2017 » Квітень » 10 » Благоустрій міста триває..
Благоустрій міста триває..

Проводяться роботи з виправлення профілю основ (грейдерування) вулиць міста, в даний час вже розпочаті роботи в південній частині міста.

Продовжуються роботи  з капітального ремонту тротуару по вул. Героїв Чорнобиля, вже влаштовані заїзні кармани для громадського транспорту, розпочаті роботи з влаштування асфальтобетонного покриття.

Для забезпечення безпеки руху пішоходів влаштовані дорожні знаки «Пішохідний перехід» по вул. Віктора Голого (перехрестя з пров. ІІ Парковий, перехрестя вул. Привокзальною та біля зуп. «Пождепо») та по вул. Михайла Грушевського (перехрестя з пров. Станційним).

Найближчим часом заплановано влаштування ще двох пішохідних переходів  по вул. Віктора Голого (перехрестя з пров. Толстого) та по вул. Віктора Голого (перехрестя з вул. Леваневського).

В парку ім. Т.Г.Шевченка проведені роботи з грейдерування площі під влаштування  спортивного майданчика .

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 761 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0