17:34 Будні ветеранської організації | |
![]() Підсумки виконання Угоди про співпрацю міської організації ветеранів України та Знам’янської міської ради, органів виконавчої влади і місцевого самоврядування по соціальному захисту людей старшого покоління в місті Знам’янці та смт. Знам’янка Друга розглядалися на засіданні Президії міської організації ветеранів України. Провела засідання голова громадської організації Бабійчук Ганна Олексіївна. Інформував з даного питання міський голова Крижановський Ігор Борисович. - «Президент України неодноразово наголошував, що ми в боргу перед тими, хто своїм здоров’ям і життям відвоював нам мирне небо над головою. Їх соціальний захист та добробут залишаються пріоритетами державної політики», – підкреслив міський голова. Ігор Борисович подякував ветеранській організації за активну діяльність, значний внесок у розбудову нашого міста. «Громадські організації покликані захищати інтереси людей, а основне завдання влади їх підтримувати»,- підсумував міський голова. Міська ветеранська організація четвертий рік поспіль займає І місце в обласному огляді-конкурсі зі співпраці з місцевими органами виконавчої влади і органами місцевого самоврядування. Вирішено розгляд даного питання винести на розширене засідання Президії за участю голів первинних організацій у січні 2014 року. ![]() Начальник управління соціального захисту населення Волошина Алла Миколаївна розповіла про охоплення увагою ветеранів війни в рамках акції "Зірка пам'яті". З 1 січня 2013 року набрав чинності Закон України "Про внесення змін до Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту", ![]() Всім інвалідам ВВв, хто мав таку потребу, проведені капітальні та поточні ремонти квартир та індивідуальних житлових будинків, в яких мешкають ветерани Великої Вітчизняної війни (за 3 роки виконано робіт 30 ветеранам на загальну суму 177,00 тис. грн.). Саме в 2013 році з 11 осіб, що подали заяви і, які мають на це право, 7 "зірковим" ветеранам виконані роботи в повному обсязі на суму 50,00 тис. грн. Деяким ветеранам в 2014 році настає право повторного звернення з даного питання. Всі ветерани, в кого була необхідність в отриманні засобів спілкування та реабілітації, забезпечені ними. Постійно надаються безкоштовні автотранспортні послуги в режимі "соціального таксі". Переважна більшість ветеранів користуються різноманітними послугами територіального центру, обслуговуються соціальними робітниками. Члени Президії міської організації ветеранів України здійснили екскурсію до міського краєзнавчого музею. | |
|