П`ятниця, 29.03.2024, 07:38

Головна » 2017 » Лютий » 3 » Здійснено цільове оперативно-профілактичне відпрацювання до суб’єктів господарювання, які замаються реалізацією алкогольних напоїв
З метою належного дотримання закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного, плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» та захисту суспільної моралі попередження поширення продукції,   яка негативно впливає на формування свідомості дітей.

02.02.2017 року, службою у справах дітей виконавчого комітету Знам’янської міської ради спільно з ювенальною превенцією Знам’янського відділу поліції сектору превенції патрульної поліції Знам’янського ВП ГУНП в Кіровоградській області було здійснено цільове оперативно-профілактичне відпрацювання на території смт Знам’янка Друга до суб’єктів господарювання, які замаються реалізацією алкогольних, слабоалкогольних напоїв, тютюнових виробів в місцях відпочинку, дозвілля скупчення молоді та попереджено про відповідальність за недотримання Закону України.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 887 | Додав: Admin | Рейтинг: 4.3/6