Середа, 08.05.2024, 03:15

Головна » 2013 » Березень » 22 » Cемінар – практикум з відповідальними спеціалістами за ведення діловодства
Cемінар – практикум з відповідальними спеціалістами за ведення діловодства
12          22 березня відділом загальним, контролю та роботи із зверненнями громадян спільно з архівним відділом міської ради було організовано та проведено семінар – практикум з відповідальними спеціалістами за ведення діловодства управлінь, відділів, структурних підрозділів виконкому та комунальних підприємств міста. Начальник архівного відділу Моліна О.А. ознайомила присутніх  із порядком складання номенклатури справ та новим Переліком типових документів, що утворюються в діяльності організацій, підприємств, зазначення термінів зберігання документів. Про ведення діловодства згідно Інструкції по діловодству, затвердженої розпорядженням міського голови від 12.03.12р. №43, розповіла начальник відділу загального, контролю та роботи із зверненнями громадян  Туманова О.П.. Одним з пріоритетних напрямків роботи відділу загального, контролю та роботи із зверненнями громадян є робота із зверненнями громадян відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Як правильно вести діловодство з цього питання інформувала головний спеціаліст відділу Кондаурова О.С.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 769 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0