Понеділок, 08.08.2022, 11:40
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2015 » Червень » 26 » Cемінар – практикум з відповідальними за правоосвітню роботу на підприємствах, установах та організаціях
07:31
Cемінар – практикум з відповідальними за правоосвітню роботу на підприємствах, установах та організаціях
12
В приміщенні Знам’янської міської ради відбувся семінар – практикум з відповідальними особами підприємств, установ та організацій міста за правоосвітню роботу. Учасниками семінару були опрацьовані питання змін чинного законодавства, які відбулися протягом півріччя та які набувають чинності з 01.07.2015 року. 

Так, в. о. начальника Знам’янського міськрайонного управління юстиції Демешко В.В. доповів, що з 01.07.2015 набудуть чинності норми Закону України «Про надання безоплатної правової допомоги» щодо надання вторинної правової допомоги у цивільних та адміністративних справах. Адміністративний центр надання первинної та вторинної допомоги у кримінальних, адміністративних та цивільних справах створено у м. Олександрія. Координацію роботи громадян з Центром буде здійснювати Знам’янське міськрайонне управління юстиції. 

Про прийняті нормативно – правові акти з різних питань суспільної діяльності доповів начальник юридичного відділу міськвиконкому Данільченко Ю.В. Протягом півріччя прийнято закони, які регулюють відносини у сфері архітектурно – будівельного контролю, земельні правовідносини, правовідносини режиму військового стану та інші.

Головний спеціаліст юридичного відділу міськвиконкому Буріко О.А. окреслила умови надання пільг окремим категоріям громадян, які набувають чинності з 01.07.2015 року згідно постанови Кабінету Міністрів України від 04.06.2015 року №389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї», яку видано з метою практичної реалізації Закону України від 28.12.2014 року №76-VIII «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України» в частині надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням доходів сім’ї.

Учасники семінару – практикуму спілкувалися із доповідачами, задаючи питання щодо особливостей застосування новоприйнятих нормативно – правових актів. 
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 641 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2

Кировоград: новости и сайты