Субота, 04.05.2024, 22:54

Головна » 2013 » Жовтень » 11 » "Центральний регіон-2015" Програма діє
"Центральний регіон-2015" Програма діє
12     Завершився ІІІ квартал поточного року і є можливість підсумувати зроблене за цей час у місті в рамках міської програми «Центральний регіон – 2015».

Але виконання поточних планів і завдань не відволікає увагу міської влади від майбуття, а саме: уточнення планів на 2014 -2015 роки шляхом чергової актуалізації міської програми «Центральний регіон – 2015», що до речі робиться міської радою щорічно.

Під час захисту змін і доповнень до міської програми в обласній державній адміністрації ми звернули увагу керівництва області на :

- практично повну зупинку робіт по добудові ЗОШ №5;
- відсутність фінансування добудови об'їзного автошляху навколо міста;
- потребу у розробці Облавтодором проекту будівництва чи реконструкції існуючого шляхопроводу над залізницею в смт. Знам'янка Друга;
- незначний обсяг субвенції на соціально-економічний розвиток міста в 2012-2013 роках;
- не вирішеність проблем із встановлення меж міста,
та отримали цілий ряд пропозицій та зауважень стосовно уточнення змісту міської програми, більшої її реалістичності і прагматичності, виходячи з обмежених можливостей державного, обласного і міського бюджетів.

З урахуванням цих пропозицій, пропозицій керівників і представників трудових колективів, вуличних і будинкових комітетів, громадських організацій, осередків партійних організацій у січні, після затвердження державного, обласного і міського бюджетів, на сесії міської ради будуть запропоновані зміни та доповнення до існуючої програми.

Серед таких завдань:

- реконструкція обох корпусів ДНЗ №7 по вулиці Чайковського, що дозволить прийняти до цього дитсадка ще 90 дітей;
- продовження заміни вікон на енергозберігаючі в закладах освіти і, перш за все, в ДНЗ №3, №4, №5;
- капітальні та поточні ремонти основних автомобільних доріг і тротуарів;
- продовження робіт по освітленню вулиць і мікрорайонів;
- облаштування спортивних майданчиків у мікрорайонах міста;
- покращення матеріальної бази шкіл у галузі інформатики.
А зараз Вашій увазі черговий звіт міської влади за січень – вересень.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 858 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.0/2