Вівторок, 30.04.2024, 14:36

Головна » 2011 » Серпень » 3 » Cеред головних питань
Cеред головних питань
12      Згідно графіка, середа – день особистого прийому громадян міським головою. Цієї середи за допомогою до міського голова І.Крижановського звернулися 4 жителі нашого міста.  Їх звернення стосувались вирішення окремих питань комунального господарства та встановлення автономного опалення у квартирі. Розв’язання спірного питання, яке виникло між жителями будинку ‎№42, що по вул.. Маяковського, теж входило в план роботи міського голови.  Виникло  дане питання через будівництво гаражного кооперативу, дозвіл на будівництво якого було дано  у 2009 році. Підготовка до святкування Дня міста – на порядку денному міського голови. І.Крижановський , в.о.начальника міського відділу освіти М.Семенков, начальник КП «Шляховик» Л.Лаптєва перевірили стан підготовки міського парку відпочинку до проведення святкових заходів. За результатами перевірки дано  конкретні доручення відповідальним особам.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 792 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0