12:32 Чемпіон світу. Впевнено до Олімпу | |
![]() Натомість, частота перемоги зовсім не означає легкість її здобуття. Це лише означає високий рівень майстерності наших спортсменів. Минулого тижня з Хорватії (м. Спліт), де відбувався чемпіонат Світу з панкратіону серед дітей,юніорів,молоді та ветеранів, повернулася національна збірна в складі сімдесяти спортсменів. Серед них Кіровоградську область і наше місто представляв Арман Григорян вихованець Знам’янського Клубу єдиноборств «Піт-Файтер». Підготовкою до чемпіонату були вісім тижнів серйозних та виснажливих тренувань. Щодня Арман відпрацьовував два двогодинних тренування. До того ж йому треба було стежити за своїм раціоном та обмежувати себе в їжі. ![]() Змагатися довелося з більш, ніж шістьмастами найкращими спортсменами Світу з: Росії, США, Хорватії, Білорусі, Казахстану, Польщі, Італії, Франції, Німеччини, Іспанії, Греції, Швейцарії, Сербії, Угорщини, Коста-Ріка та інших загалом понад 20 країн. Не дивлячись на те що нажаль за фінансових обставин наш спортсмен поїхав без тренера, в Хорватії він реалізував усі настанови. Арман став чемпіоном Світу з панкратіону у розділі ММА та срібним призером у розділі Греплінг, доречі закінчивши майже всі свої поєдинки достроково. На цих змаганнях Григорян Арман виконав норматив та здобув почесне звання «Майстер спорту України». Вітаємо! Це лише початок… ![]() Знам’янський Клуб єдиноборств «Піт-Файтер» висловлює щиросердну подяку людям завдяки підтримки яких наші перемоги стають можливі - міському голові Крижановському І.Б.,голові міської організації Партії регіонів - Тесленко А.В. за всебічну допомогу та небайдужість до розвитку спорту у нашому місті та країні. Велика подяка ПП – Матвєєву І.О., Щаві О.О.,Тодоренко О.В. за постійну фінансову допомогу,ПП- Савчуку В.,Дробахі А. Начальнику ЛВ міліції ст. Знам’янка за сприяння та підтримку клубу,а також директору магазину «Євробуд» Довбенко І.,ПП - Озеряному В. за постійну допомогу у розвитку клубу. Президент клубу єдиноборств «Піт-Файтер» майстер ІІ дан, тренер вищої категорії Слуцький О.А. | |
|