Вівторок, 16.04.2024, 18:50

Головна » 2015 » Жовтень » 5 » Чемпіонат з військово – спортивних багатоборств
Чемпіонат з військово – спортивних багатоборств
 Традиційним стало проведення в кінці вересня відбіркового Чемпіонату з військово – спортивних багатоборств серед вихованців навчальних закладів та військово – патріотичних клубів та об’єднань Кіровоградської області. Цього року змагання присвячені 25-й річниці створення Кіровоградської ОО УСВА.
Організатором змагань, що вже теж стало традицією, був директор Знам’янського міського спортивно – технічного клубу Товариства сприяння обороні України, голова Кіровоградського обласного осередку Всеукраїнського дитячого патріотичного об’єднання «Майбутнє України», учасник бойових дій на території Афганістану В. Колебіденко.
У чемпіонаті змагалися спортсмени з м. Знам’янки, м.Олександрії, м.Кіровограда.
Змагання проходили в два етапи.
І етап – на базі полігону ІІІ полку спецпризначення у с. Сасівка. Учасники виборювали перемогу у підтягування на перекладині, виконанні підйому переворотом, стрільби. Найважчим, мабуть, було змагання з бігу на 3 км.
ІІ етап Чемпіонату проходив у м. Олександрії на базі ВПК «Захист» під керівництвом його директора
12А. Ярошевського. Тут юним спортсменам довелося подолати смугу перешкод.
Учасники змагань, що показали кращі результати, ввійшли до складу збірної команди, яка буде представляти Кіровоградську область на Всеукраїнському чемпіонаті з військово – спортивних багатоборств в м. Житомирі.
Під час урочистого закриття обласного чемпіонату, звертаючись до учасників змагань та гостей, Колебіденко В.О. висловив щиру подяку всім, хто надав допомогу в організації та проведенні заходу: командиру військової частини А – 0680 військ спеціального призначення підполковнику В. Пікуліну, голові Кіровоградської обласної організації Української Спілки ветеранів Афганістану В. Остащуку, головному лікареві Кіровоградського обласного госпіталю ветеранів війни Г. Сябренку і завідуючому хірургічним відділенням госпіталю В. Рурі та підприємцям міста Знам’янки за матеріальну підтримку змагань.

І.І. Іваненко, заступник директора
Знам’янського МСТК ТСО України

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 835 | Додав: Zagorod | Рейтинг: 5.0/3