Субота, 27.04.2024, 03:35

Головна » 2015 » Лютий » 20 » Чергова 72 сесія Знам’янської міської ради шостого скликання не відбулася
Чергова 72 сесія Знам’янської міської ради шостого скликання не відбулася

Чергова 72 сесія Знам’янської міської ради шостого скликання 20 лютого 2014 року, на якій депутати мали б розглянути 23 питання порядку денного, фактично не відбулася у зв’язку із відсутністю кворуму для її початку та прийняття рішень. В залі засідань міської ради були присутні 21 з 46 депутатів міської ради, що не дало права секретарю міської ради Надії Анатоліївні Адамович розпочати пленарне засідання Надія Анатоліївна зачитала поіменний список відсутніх депутатів міської ради та зазначила причини їх неявки на пленарне засідання.

До відома депутатів міської ради та присутніх було доведено також інформацію щодо: звернення ГО «Знам’янське об’єднання «Майдан» про виділення з міського бюджету коштів для харчування в закладах освіти дітей учасників АТО; стану виконання протокольного доручення міської ради, яке стосувалося розгляду питання необхідності додаткового виділення коштів з міського бюджету для літнього оздоровлення  дітей у міському таборі «Фестивальний», який щорічно працює на базі Центру дитячої та юнацької творчості; перебігу подій, що стосуються питання функціонування залізничної лікарні міста - лікарня передається в комунальну власність міста, вирішено питання фінансування та не змінено обсяги і напрямки надання медичної допомоги залізничникам.

В залі засідань міської ради були присутні депутати міської ради: Н.Адамович, О.Антоненко, В.Блюм, В.Бойко, С.Бойко, Л.Делістьянов, Е.Ільченко, І.Качанов, С.Клімова, О.Ковбасюк, Н.Коленченко, Н.Корж, Р.Корж, А.Кривенко, Л.Маковій, І.Нетреба, В.Озеряний, С.Постика, І.Савельєв, М.Терновий, Ф.Щербина; депутат обласної ради В.Джулай, прокурор Знам’янської міжрайонної прокуратури Т.Шевцова, керівники структурних підрозділів апарату управління Знам’янської міської ради та комунальних підприємств міста, представники засобів масової інформації.

Відсутні депутати міської ради: О.Білієнко (лікарняний), М.Бодня (лікарняний), Р.Гаврилюк (лікарняний), В.Галицький (за межами міста), Р.Іванов (без поважних причин), В.Калюжний (лікарняний), В.Кадацький (відрядження), Ю.Ковальчук ( за сімейними обставинами), О.Колєсніков (без поважних причин), С.Корнієнко (за межами міста), О.Кузін (виробнича необхідність), О.Куцов (за межами міста), О.Луц (виробнича необхідність), Н.Лозан (виробнича необхідність), В.Мамалат (за станом здоров’я), А.Мороз (за межами міста), В.Силко (за станом здоров’я), О.Смик (лікарняний), В.Ставицький (за сімейними обставинами), Л.Суслов (відрядження), А.Тесленко (відрядження), О.Філіпенко (без поважних причин),  В.Хохлов (лікарняний), Ю.Цирульніков (без поважних причин).

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 924 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2