Вівторок, 30.04.2024, 13:50

Головна » 2011 » Серпень » 4 » Чергове засідання громадської ради
Чергове засідання громадської ради
12             Відбулося засідання громадської ради при виконавчому комітеті міської ради, яке провела голова громадської ради Коленченко Надія Іванівна. Заступник голови громадської ради Дудник Валерій Васильович ознайомив членів ради із підсумками засідання голів Громадських рад при органах виконавчої влади Кіровоградської області, яке відбулося в Кіровоградській обласній державній адміністрації за участю першого заступника голови обласної ради Олександра Сергійовича Шаталова. Ознайомив із проектом обласної програми сприяння розвитку інститутів громадянського суспільства Кіровоградської області на 2012-2015 роки "Громадянин - 2015", конкурсом малих проектів для органів самоорганізації населення та громадських організацій "Ідея-дія-результат". Також Валерій Васильович розповів, що обласна влада відкрила Громадський офіс, скористуватись послугами якого можуть всі бажаючі громадські організації.
12      На засіданні обговорювалося питання про створення громадської приймальні ради, де члени громадської ради при виконавчому комітеті міської ради проводили б прийом громадян. У роботі громадської ради взяла участь керуюча справами міськвиконкому Тесленко Наталія Олександрівна, яка проінформувала про виконання Закону України «Про доступ до публічної інформації». Розповіла, що міськвиконкомом визначені шляхи та встановлені спеціальні місця для надання публічної інформації. Всі бажаючі мешканці міста мають змогу ознайомитись із проектами нормативно-правових актів, рішеннями міської ради та виконавчого комітету на веб-сайті міської ради та інформаційному стенді, що розміщений у приміщенні міської ради на першому поверсі. Також повідомила, що тут же оприлюднюються інформації про прийняті рішення та розпорядження.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 730 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0