Неділя, 03.03.2024, 05:34
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаОнлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2015 » Листопад » 13 » Чергове засідання виконачого комітету
09:46
Чергове засідання виконачого комітету
12
Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 26 проектів рішень. Затверджено - 26.

З метою поліпшення благоустрою міста та забезпечення належного санітарного стану, та, враховуючи те, що у місті запроваджено подворову систему вивозу сміття, виконавчий комітет міської ради надав дозвіл на демонтаж контейнерних майданчиків: по вул. Петровського, по вул. Леваневського, по вул. Ворошилова комунальному підприємству «Знам’янська ЖЕК № 1». Виконавчий комітет доручив комунальному підприємству «Знам’янська ЖЕК № 1» організувати подворову систему вивозу сміття по вулицях, мешканці яких користувались сміттєвими майданчиками, що будуть демонтовані, уклавши договори з мешканцями та, розробивши графік вивозу сміття по даних  вулицях.

Розглянувши заяву керівництва супермаркету ТОВ «АТБ-маркет» щодо продовження погодження на цілодобовий режим роботи мережі магазинів «АТБ - маркет» в місті Знам’янка та згоду Знам’янського МВ УМВС України в Кіровоградській області, враховуючи, що сплата податків на території міста Знам’янка проводиться не в повному обсязі (акцизний податок, прибутковий податок), виконавчий комітет Знам’янської міської ради відмовив у погодженні  цілодобового режиму роботи мережі супермаркетів ТОВ "АТБ - маркет" в м. Знам`янка по вулиці Фрунзе, 2-в та Фрунзе, 112.

Розглянувши письмове звернення керівника комунального підприємства «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора № 1» Дегтяря Е.Г. та техніко-економічні розрахунки щодо затвердження скоригованих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (в частині послуги з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем: холодного водопостачання, водовідведення, зливової каналізації ), пов’язані із приведенням розрахунків складових витрат у собівартості послуг до економічно обґрунтованих планових витрат, на підставі договору про надання житлово-комунальних послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій у частині виконання робіт по технічному обслуговуванню і ремонту внутрішньобудинкових мереж холодного водопостачання та водовідведення № 97-333/21 від 01.09.2015 р., а саме підвищення витрат на 19,1 % відповідно до вимог Постанови КМУ від 01.06.2011 року  №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Знам’янської міської ради встановив скоригований середньозважений розмір тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для комунального підприємства «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора № 1 та скориговані тарифи за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій (грн. за  1 м2 загальної площі квартир) по кожному будинку окремо.

Детальніше ознайомитися з тарифами можна за цим посиланням


Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1009 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.4/8

Кировоград: новости и сайты