Субота, 04.05.2024, 06:03

Головна » 2013 » Серпень » 9 » Чергове засідання виконавчого комітету
Чергове засідання виконавчого комітету

12   Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 24 проектів рішень. Затверджено 24.

Враховуючи багаточисельні звернення громадян щодо необхідності встановлення автобусних зупинок по вул. Калініна (біля житлового будинку № 109) та по вул. Осадчого (навпроти житлового будинку № 31), виконавчий комітет Знам’янської міської ради надав Знам'янському міському комунальному підприємству "Шляховик" дозвіл на встановлення автобусних зупинок по вказаних вулицях.

Розглянувши повідомлення Знам’янського міського комітету Комуністичної партії України про проведення масових заходів - встановлення інформаційно-агітаційних наметів з 06 серпня 2013 року і 31 грудня 2013 року, місця встановлення: міський парк відпочинку, по вулиці Жовтневій, біля буд. № 20; вул. Жовтнева, біля будівлі "Укртелекому"; вул. Жовтнева, біля міського Палацу культури; в центральній частині міста по вулиці Жовтневій,22 (навпроти «Перукарні»); вул. Р.Люксембург (біля приміщення колишнього кінотеатру «Україна»); район Привокзальної площі, виконавчий комітет Знам’янської міської ради взяв до відома повідомлення Знам’янського міського комітету Комуністичної партії України щодо проведення масового заходу
.

Розглянувши звернення голови Знам'янської районної ради Кіровоградської області про надання дозволу на встановлення дошки пошани Знам'янського району біля будівлі районної ради по вул. Жовтневій, 17 у м. Знам'янка, виконавчий комітет Знам’янської міської ради надав відповідний дозвіл.

Виконавчий комітет Знам’янської міської ради визначив перелік послуг центру надання адміністративних послуг Знам’янської міської ради.
Зокрема :

Призначення державної соціальної допомоги на дітей одиноким матерям.

Призначення державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім’ям.

Призначення державної соціальної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання яких невідоме.

Надання дозволу перевізнику на перевезення пасажирів автотранспортом на міських автобусних маршрутах загального користування м. Знам’янка.

Встановлення цілодобового режиму роботи об’єктів торгівлі та сфері послуг на території м. Знам’янка.

Державна реєстрація юридичної особи.

Державна реєстрація припинення підприємницької діяльності фізичної особи-підприємця за її рішенням

Рішення про продаж земельних ділянок державної та комунальної власності

Дозвіл на розміщення зовнішньої реклами

Висновок державної санітарно-епідеміологічної експертизи діючих об’єктів (у тому числі військового та оборонного призначення)