Субота, 27.04.2024, 15:42

Головна » 2013 » Вересень » 18 » Чергове засідання виконавчого комітету
Чергове засідання виконавчого комітету
12     Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 31 проект рішень. Затверджено - 31.

Виконавчий комітет міської ради затвердив у 2013/2014 навчальному році мережу загальноосвітніх навчальних та позашкільних навчальних закладів.

Розглянувши колективне звернення мешканців житлового будинку № 33 по вул.Жовтневій, з метою поліпшення благоустрою міста, розвитку і підтримки ініціативи жителів, які беруть участь у роботі по належному утриманню будинків, та стимулювання створення об’єднань співвласників багатоповерхових будинків, виконавчий комітет міської ради визначив виконавцем робіт по ремонту покрівлі будинку № 33 по вул. Жовтневій - ПП «Карбон-С».

Керуючись Постановою Верховної ради України від 19.06.2013 року № 340-VII «Про підготовку та відзначення 200-річчя від дня народження Тараса Григоровича Шевченка», виконавчий комітет міської ради доручив управлінню містобудування архітектури та житлово-комунального господарства вирішити питання: щодо завершення благоустрою прилеглої території до пам’ятника Т.Г.Шевченка, реконструкції вуличного освітлення по вул. Шевченка, капітального ремонту та теплоізоляції приміщення спортзалу ЗОШ № 1 ім. Т.Г.Шевченка.

Розглянувши звернення комунального підприємства «Знам’янська житлово-експлуатаційна контора № 1» про надання дозволу на укладання договорів по розміщенню зовнішньої реклами (інформації) на стінах багатоквартирних житлових будинків, які перебувають на балансі КП «Знам’янська ЖЕК №1» виконавчий комітет міської ради надав даному комунальному підприємству дозвіл на укладання зазначених договорів.

Розглянувши письмове звернення керівника комунального підприємства „Ринокторгсервіс” Савельєва І.М. щодо надання дозволу на розміщення двох тимчасових споруд торговельного призначення, зблокованих з зупинкою громадського транпорту на земельних ділянках, що знаходяться в постійному користуванні ЗМКП „Ринокторгсервіс”, біля будівлі торгового центру по вул. Калініна,118-Я та біля житлового будинку по вул. Привокзальній,11 надав дозвіл ЗМКП „Ринокторгсервіс”на розміщення двох вищезазначених тимчасових споруд.

Виконавчий комітет вніс наступні зміни до рішення виконкому від 12 квітня 2013 р. № 172 «Про визначення виконавця робіт по об’єкту : «Капітальний ремонт (в т.ч. заміна вікон на енергозберігаючі) Знам’янського Палацу культури, м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 30» :

• п. 1, виклавши його у такій редакції : «1. Визначити замовником робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт (заміна вікон на енергозберігаючі) - Знам’янський міський Палацу культури, м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 30» відділ культури і туризму Знам’янського міськвиконкому».
• п.2, виклавши його у такій редакції: «2. Визначити підрядну організацію для виконання будівельно-монтажних робіт, згідно кошторисної документації по проекту «Капітальний ремонт (заміна вікон на енергозберігаючі) - Знам’янський міський Палацу культури, м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 30», товариство з обмеженою відповідальністю «ГЕОІД», генеральний директор Кліпацький Сергій Вікторович».
• п.3 виклавши його у такій редакції п. 3: «Капітальний ремонт (в т.ч. заміна вікон на енергозберігаючі) Знам’янського Палацу культури, м. Знам’янка, вул. Жовтнева, 30», виклавши його у такій редакції : «3.Визначити кошторисну вартість зазначених робіт на даний об’єкт у сумі 230 684,23 тис. грн.».

Виконавчий комітет вніс наступні зміни до рішення виконавчого комітету від 9 серпня 2013 року № 372 «Про визначення переліку послуг центру надання адміністративних послуг Знам’янської міської ради», виклавши його в наступній редакції: «1. Визначити перелік адміністративних послуг, які можна одержати у виконавчому комітеті Знам’янської міської ради згідно з додатком 1» та змінив відповідно назву додатку 1.

З метою виконання організації виконання робіт по капітальному ремонту житлового фонду міста протягом 2013 року, цільового використання бюджетних коштів, враховуючи пропозиції КП «ЖЕК №1» та забезпечення виконання найбільш необхідних робіт виконавчий комітет вніс наступні зміни до п.2 даного рішення :
• збільшити планові кошти на капітальний ремонт покрівель із рулонних матеріалів житлових будинків, а саме у будинку № 9 вул.Гагаріна на суму 27948,00 грн.;
• збільшити планові кошти на капітальний ремонт оголовків димових та вентиляційних каналів на суму 11485,20 грн.;
• зменшити планові кошти на капітальний ремонт каналізаційних мереж з випусками в житлових будинках на суму 39433,20 грн.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 777 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0