Четвер, 02.05.2024, 07:39

Головна » 2014 » Серпень » 21 » Чергове засідання виконавчого комітету
Чергове засідання виконавчого комітету

Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 19 проектів рішень. Затверджено - 19.

Розглянувши звернення начальника відділу освіти Н. Попової про виконання наказу директора департаменту освіти і науки Кіровоградської обласної державної адміністрації від 06 серпня 2014 року № 307», з метою оптимізації витрат на теплопостачання навчальних закладів та належної організації навчального процесу у 2014/2015 навчальному році, виконавчий комітет міської ради надав дозвіл відділу освіти виконавчого комітету Знам’янської міської ради на внесення змін до структури навчального року та визначив терміни організації проведення навчальних занять:
у І семестрі – з 01 вересня по 29 листопада 2014 року,
з відпрацюванням робочих днів грудня 2014 року по суботах і в канікулярний час та терміни проведення канікул упродовж 2014/2015 навчального року, а саме:
зимових – з 01 грудня 2014 року по 08 лютого 2015 року

Виконавчий комітет міської ради затвердив із 01 вересня 2014 року грошову норму харчування дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей із малозабезпечених сімей у розмірі, що становить у середньому 6,00 грн. в день на одну дитину, та грошову норму харчування учнів 1-4 класів у розмірі, що становить у середньому 2,00 грн. в день на одну дитину

Розглянувши звернення директора Державного підприємства "Молодість" щодо надання дозволу на розміщення Цирку-шапіто "Екстрім-Арена", з метою забезпечення належного контролю за здійсненням гастрольних заходів та санітарного і екологічного стану на території міста, виконавчий комітет міської ради погодив Державному підприємству "Молодість", розміщення та проведення гастрольних заходів циркової програми Цирку-шапіто "Екстрім – Арена" на площі "Героїв Майдану" з 25.08.2014 р. по 31.08.2014 р.

Розглянувши заяву фізичної особи-підприємця, та з метою забезпечення належного контролю і впорядкування торгівлі на території міста, виконавчий комітет міської ради надав фізичній особі-підприємцю дозвіл на виносну торгівлю друкованими засобами масової інформації по вул.Привокзальній, 2, з 21 серпня 2014 року до 31 жовтня 2014 року.

Розглянувши повідомлення громадської організації «Знам’янське об’єднання «Майдан» про проведення 24 серпня 2014 року о 16.30 на площі Героїв Майдану масового заходу – мітингу, присвяченого закладенню пам’ятного знаку на місці майбутнього пам’ятника Героям, полеглим за свободу і незалежність України, виконавчий комітет міської ради взяв до відома зазначену інформацію.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1029 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0