Середа, 01.05.2024, 21:29

Головна » 2014 » Вересень » 12 » Чергове засідання виконавчого комітету
Чергове засідання виконавчого комітету

Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 19 проектів рішень. Затверджено - 19.

Розглянувши проект розвитку освіти в місті на початок 2014/2015 навчального року,  виконавчий комітет міської ради затвердив на 2014/2015 навчальний рік таку мережу загальноосвітніх навчальних закладів:  - всього  загальноосвітніх навчальних закладів – 6, в них учнів – 2716, класів – 126.

На виконання доручення Адміністрації Президента України від 13 серпня 2014 року № 03-01/387 щодо виявлення не зареєстрованих на материковій частині України вимушених переселенців, які виїхали з тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та районів проведення антитерористичної операції, та моніторингу потреб цієї категорії громадян, виконавчий комітет міської ради створив моніторингову та мобільну групи та затвердив їх склади.
Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу економічного розвитку, промисловості, інфраструктури та торгівлі про стан фінансово-господарської діяльності підприємств комунальної власності за підсумками 1 півріччя 2014 року, виконавчий комітет міської ради відмічає, що комунальними підприємствами міста отримано чистих доходів у сумі 4095,2 тис. грн., проти 4725,2 тис. грн. у 1 півріччі 2013 року, тобто із зменшенням цього показника на 13,3%. Прибутки комунальних підприємств у 1 півріччі 2014 року склали 338,4 тис. грн. проти 540,4 тис. грн. у 1 півріччі 2013 року (зменшились на 37,4 %), збитки комунальних підприємств за 1 півріччя 2014 року склали 36,4 тис. грн. проти 109,4 тис. грн. у 1 півріччі 2013 року, тобто зменшились на 73,0 тис. грн., або на 66,7%.

За 1 півріччя 2014 року мають позитивні результати фінансово-економічної діяльності: комунальне підприємство "ЖЕК №1", комунальне підприємство „Ринокторгсервіс”, Знам’янське міжміське комунальне підприємства „Бюро технічної інвентаризації”, комунальне підприємство „Ритуал”. Недоїмка до бюджету за 1 півріччя 2014 року по комунальних підприємствах міста станом на 01.07.2014р. становить 462.6 тис. грн. по КП „ЖЕК №1”. У порівнянні із станом недоїмки на 01.07.2013 року відбулося  зменшення  на 102,7 тис. грн.
За результатами фінансово-економічних показників діяльності комунальних підприємств  за 1 півріччя 2014 року отримали збиток: комунальне підприємство редакція газети „Знам’янські вісті”, комунальне підприємство „Знам’янська міська друкарня”.
Приймаючи до уваги фінансово-господарську діяльність комунальних підприємств міста, враховуючи вищенаведене, виконавчий комітет міської ради взяв до відома інформацію про фінансово-господарську діяльність підприємств комунальної власності територіальної громади міста за 1 півріччя 2014 року.

Розглянувши звернення начальника відділу культури і туризму про надання дозволу на проведення ярмарку-продажу  та укладення договору оренди частини нежитлового приміщення - фойє міського Палацу культури з фізичною особою - приватним підприємцем, виконавчий комітет міської ради надав дозвіл міському Палацу культури на проведення 13 вересня 2014 року ярмарку-продажу.

Розглянувши звернення  фізичної особи - голови клубу любителів бально-спортивного танцю «Фурор-Данс»  про надання дозволу на проведення  занять з бально-спортивного танцю   та укладення договору оренди частини   приміщення  міського Палацу культури, виконавчий комітет міської ради надав дозвіл на укладення договору оренди приміщення «Камертон» з  клубом любителів бально-спортивного танцю «Фурор-Данс».

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1010 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2