Неділя, 05.05.2024, 03:18

Головна » 2014 » Листопад » 17 » Чергове засідання виконавчого комітету
Чергове засідання виконавчого комітету

Міський голова  І.Крижановський  провів чергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 23 питання, одне з яких знято з розгляду, по інших прийнято відповідні рішення.
Відповідно до ст.14 Закону України "Про  військовий обов`язок і військову службу” та розділу III Положення про підготовку і проведення призову громадян України  на строкову військову службу  та прийняття призовників на військову службу за контрактом,  затвердженого постановою Кабінету Міністрів України  від 21 березня 2002 року № 352  (зі змінами),  та з метою забезпечення своєчасного і якісного приписування, виконавчий комітет міської ради вирішив приписку громадян 1998 року народження до призовної дільниці провести з 12 січня по 31 березня 2015 року в приміщенні призовної дільниці Знам`янсько - Олександрівського об`єднаного міського військового комісаріату.

Виконавчий комітет Знам’янської міської ради створив міську комісію з розгляду питань надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та особам, які переміщуються з тимчасово окупованої території України або району проведення антитерористичної операції, та затвердив її склад.

Відповідно  до  Закону України «Про автомобільний транспорт»,  Постанов Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 року № 1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування», від 18.02.1997  року  № 176 «Про  затвердження  Правил  надання  послуг  пасажирського  автомобільного  транспорту» (із змінами),  виконавчий комітет міської ради вирішив провести  19  грудня 2014  року конкурс  з перевезення пасажирів  на  міських  автобусних  маршрутах  загального  користування  м. Знам’янка та затвердив об’єктами конкурсу  з  перевезення пасажирів  на  міських  автобусних  маршрутах  загального  користування  м. Знам’янка  кілька маршрутів міського автобусного сполучення.

Керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Знам’янської міської ради затвердив з 01  січня 2015  року  розклад  руху  автобусів  на міських  автобусних  маршрутах  загального  користування  у  звичайному  режимі  руху  та  режимі  руху  маршрутного  таксі

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 787 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3