Неділя, 05.05.2024, 14:17

Головна » 2014 » Листопад » 26 » Чергове засідання виконавчого комітету
Чергове засідання виконавчого комітету

Міський голова  І.Крижановський  провів чергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 17 питань. Затверджено – 17.

На черговому засіданні виконавчого комітету міської ради розглянуто питання надання адміністративних послуг департаментом екології та природних ресурсів Кіровоградської обласної державної адміністрації через Центр надання адміністративних послуг міської ради відповідно до підписаного меморандуму від 23 жовтня 2014 року.

У засіданні взяли участь запрошені представники департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Ковтунов О.В. директор департаменту та Хомич А.П. заступник директора.

За результатами обговорення члени виконкому прийняли рішення внести до переліку адміністративних послуг 8 послуг, передбачених меморандумом, а саме:

• Розрахунок величин фонових концентрацій забруднювальних речовин в атмосферному повітрі;
  • Погодження поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води;
  • Реєстрація звітів з інвентаризації викидів забруднюючих речовин;
  • Погодження режиму експлуатації водойми (скид води, наповнення водойм);
  • Затвердження паспорту місць видалення відходів;
  • Затвердження реєстрової карти об’єктів утворення, оброблення та утилізації відходів;
  • Затвердження технічного паспорту відходу;
  • Погодження проекту землеустрою.
Відповідно до Порядку проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів», затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173, рішення виконавчого комітету Знам’янської міської ради від 12 серпня 2011 року № 469 «Про затвердження послуги зі збирання та перевезення твердих побутових відходів такою, право на здійснення якої виборюється на конкурсних засадах», виконавчий комітет міської ради затвердив склад конкурсної комісії з визначення юридичних осіб, які здійснюють збирання та перевезення побутових відходів спеціально обладнаними для цього транспортними засобами на території міста Знам’янки

Розглянувши повідомлення просвітера релігійної громади Християн Віри Євангельської «Двері життя» про проведення  13 грудня 2014 року о 16.00 у міському Палаці культури масового заходу - вистави з релігійної тематики, виконавчий комітет міської ради надав дозвіл  релігійній громаді Християн Віри Євангельської «Двері життя» на проведення  13 грудня 2014 року о 16.00 у міському Палаці культури масового заходу - вистави з релігійної тематики.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 832 | Додав: Admin | Рейтинг: 2.3/3