П`ятниця, 26.04.2024, 17:43

Головна » 2015 » Лютий » 4 » Чергове засідання виконавчого комітету
Чергове засідання виконавчого комітету

Міський голова  І.Крижановський  провів чергове засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 8 питань. Затверджено – 8

Розглянувши звернення начальника відділу культури і туризму Бабаєвої С.М.  про надання дозволу на проведення ярмарку-продажу взуття  і  верхнього одягу та укладення договору оренди частини нежитлового приміщення - фойє міського Палацу культури з фізичною особою - приватним підприємцем, виконавчий комітет міської ради надав дозвіл міському Палацу культури на проведення ярмарку – продажу взуття та верхнього одягу 10 лютого   2015 року у частині приміщення фойє міського Палацу культури  та укладення договору оренди з приватним підприємцем.

Виконавчий комітет Знам’янської міської ради заслухав та взяв до відома інформацію т.в.о. першого заступника міського голови - начальника фінансового управління виконавчого комітету Знам’янської міської ради Т.Іваськів про проект рішення міської ради «Про  міський бюджет на 2015 рік» та доручив  т.в.о. першого заступника міського голови - начальнику фінансового управління виконавчого комітету Знам’янської міської ради Т.Іваськів винести питання  про проект рішення міської ради «Про міський бюджет на 2015 рік» на розгляд сесії міської ради.

Заслухавши  та обговоривши звіт міського  голови Крижановського І.Б. про роботу виконавчого  комітету Знам’янської міської  ради за  2014 рік, виконавчий комітет міської ради взяв до відома вищезазначий звіт та визнав роботу виконавчого комітету Знам’янської  міської  ради  за  звітний  період  задовільною

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1004 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3