П`ятниця, 26.04.2024, 11:40

Головна » 2015 » Квітень » 14 » Чергове засідання виконавчого комітету
Чергове засідання виконавчого комітету

Міський голова Крижановський Ігор Борисович провів засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 25 проектів рішень. Затверджено – 24.

З метою забезпечення виконання в місті Указу Президента України від 7 лютого 2008 року №109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів влади та органів місцевого самоврядування",   розглянувши інформацію головного спеціаліста відділу загального, контролю та роботи зі зверненнями громадян Григор’євої О.А.  про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Знам`янської міської ради протягом 1 кварталу 2015 року,виконавчий комітет Знам`янської міської ради взяв до відома інформацію головного спеціаліста відділу загального, контролю та роботи зі зверненнями громадян Григор’євої О.А. про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Знам`янської міської ради протягом  I кварталу  2015  року.

Розглянувши  результати  обстеження, проведеного  з 16 по 22 лютого 2015 року  працівниками  управлінь  та відділів  міськвиконкому  відповідно  до  розпорядження  міського  голови  від 09.02.2015 р. № 14 «Про проведення  обстеження  перевезення пільгових  категорій громадян  на  міських  автобусних  маршрутах загального  користування» виконавчий комітет міської ради затвердив  результати  обстеження  перевезення пільгових  категорій  громадян на  міських  автобусних маршрутах  загального  користування,  проведеного  з 16 по 22 лютого  2015  року.

Відповідно  до  повноважень,  передбачених  п. 2 ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення  перевізників  щодо  встановлення тарифу на  перевезення  пасажирів по місту  в  розмірі  5  грн.  за  1  поїздку,  розрахунки,  надані   перевізниками  на  встановлення  тарифу  на перевезення пасажирів на  міських  автобусних  маршрутах  загального  користування, які здійснюються  у звичайному  режимі руху  автобусів  та  режимі   маршрутного таксі, проведені відповідно до Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту, затвердженої наказом Міністерства транспорту та зв’язку України від 17.11.2009 № 1175, виконавчий комітет Знам’янської міської ради встановив по  м. Знам’янка  тариф на перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування, що здійснюються у звичайному режимі руху  та  режимі  маршрутного  таксі,   в розмірі 4,00 грн. за  одну поїздку.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 883 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.2/5