Субота, 27.04.2024, 02:13

Головна » 2016 » Серпень » 5 » Чергове засідання виконавчого комітету
Чергове засідання виконавчого комітету

Перший заступник міського голови Загородня В.Г. провела засідання виконавчого комітету, на розгляд якого було винесено 24 проектів рішень. Затверджено - 19.

Розглянувши звернення мешканців міста, беручи до уваги рекомендації Українського Інституту Національної Пам’яті, протокол засідання топонімічної комісії від 22 червня 2016 року, виконавчий комітет Знам’янської міської ради виніс питання про перейменування вулиць та провулків міста Знам’янка на розгляд чергової сесії Знам’янської міської ради та запропонував сесії Знам’янської міської ради перейменувати:

вулицю Холодноярську на вулицю Церковну;

вулицю Михайла Старицького на вулицю Дмитра Єфремова;

провулок Чумацький Шлях на провулок Надії;

вулицю Халтуріна на вулицю Левка Мацієвича;

провулок Суворова на провулок Григорія Сковороди.

Розглянувши повідомлення керівника громадської організації «Дитячо-Молодіжного Об’єднання «Нове Покоління» Сергія  Сержовича  Немічева, про проведення  масового заходу - літнього табору для дітей віком від 8 до 14 років  біля міського Палацу культури з 17 по 19 серпня 2016 року, виконавчий комітет міської ради надав дозвіл громадській організації «Дитячо-Молодіжного Об’єднання «Нове Покоління» на проведення  масового заходу  - літнього табору для дітей.

Розглянувши пропозицію міського голови Філіпенка С.І. та з метою підвищення іміджу міста, керуючись  ст.40  Закону  України  «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив започаткував в місті Знам'янка – «Книгу рекордів міста Знам'янка» та затвердив Положення про «Книгу рекордів міста Знам’янка».

Відповідно до статті 16 Закону України „Про військовий обов’язок та військову службу ”, Указу Президента України від 29 березня 2016 року № 122/2016 „Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2016 році, виконавчий комітет міської ради вирішив призвати на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань України у жовтні – листопаді 2016 року громадян чоловічої статі, придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

З метою забезпечення виконання в місті Указу  Президента України від 7 лютого 2008 року № 109 "Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права громадян на звернення до органів влади та органів місцевого самоврядування",   розглянувши інформацію начальника відділу загального, контролю та роботи зі зверненнями громадян  про підсумки роботи із зверненнями громадян, що надійшли до виконавчого комітету Знам`янської міської ради протягом  січня-червня 2016 року, виконавчий комітет міської ради вирішив взяти до відома зазначену інформацію та доручив відділу загальному, контролю та роботи зі зверненнями  громадян тримати жорсткий  контроль за дотриманням термінів  при  розгляді звернень громадян, якості та вичерпності відповідей.

Розглянувши звернення мешканця міста, учасника міської Асоціації  майстрів декоративно - ужиткового мистецтва «Дивоцвіт» , виконавчий комітет Знам’янської міської ради погодив місце розташування виставки творчих робіт учасників  міської Асоціації майстрів декоративно - ужиткового мистецтва «Дивоцвіт» на площі біля пам’ятного знаку Т.Г.Шевченка з 01 серпня по 31 жовтня 2016р., при умові дотримання учасниками санітарних норм та правил утримання території.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 844 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.7/3