П`ятниця, 19.04.2024, 07:12

Головна » 2016 » Квітень » 29 » Чергове засідання виконавчого комітету Знам'янської міської ради
Чергове засідання виконавчого комітету Знам'янської міської ради
Міський голова Сергій Іванович Філіпенко провів засідання виконавчого комітету на розгляд якого виносилось 23 питання, які були затверджені з доповненням.

Розглянувши пропозиції комісії з питань захисту прав дитини виконавчий комітет Знам’янської міської ради вирішив надати одноразову допомогу особі з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, яка досягла 18-річного віку, в розмірі 1810 грн.

З метою належного утримання територій кладовищ виконавчий комітет зобов'язав комунальне підприємство «Знам’янський комбінат комунальних послуг» (керівник Коротченко М.М.) утримувати в належному стані території кладовищ по вулицях: Чайковського, Ціолковського,  Петровського та  Шмідта.

Виконавчий комітет міської ради визначив дислокацію місць для  розміщення пересувних дитячих майданчиків та атракціонів  у весняно-літній період, а саме:
- міський парк відпочинку;
- територія біля ЗОШ №5;
- територія за магазином АТБ по вул. В.Голого, 2-в;
- сквер по вул. В.Голого (привокзальний мікрорайон);
- територія біля магазину АТБ по вул. В.Голого, 112;
- стадіон за приміщенням ДЮСШ;
- площа біля магазинів по вул. Галочкіна, 19

Виконавчий комітет міської ради погодив приватному підприємству "Продюсерський центр" Гастролі в Україні" розміщення та проведення гастрольних заходів циркової програми Цирку-шапіто "Аріна" за магазином АТБ, що розташований по вул. Віктора Голого, 2-в, з 10.05.2016 р. по 16.05.2016 р.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 867 | Додав: zinkovskayai | Рейтинг: 3.7/6