П`ятниця, 29.03.2024, 13:01

Головна » 2011 » Серпень » 12 » Чергове засідання виконкому
Чергове засідання виконкому
12         Перший заступник міського голови В.Джулай провів чергове засідання виконавчого комітету, під час роботи якого було розглянуто  41 питання. Відповідне рішення прийнято  по питанню «Про підготовку  і проведення призову громадян України 1986-1993 р.р. народження  на строкову військову службу у жовтні-листопаді 2011 року». Для проведення призову  на строкову військову службу створена призовна комісія, головою якої затверджено першого заступника міського голови В. Джулая. Рішенням міськвиконкому  встановлено для Знам’янського будівельно-монтажного експлуатаційного управління №3  другим етапом  тариф на послугу водопостачання за один куб. м для населення 6 гривень 82 копійки. Зважаючи на необхідність   розвитку промислового потенціалу  міста, що передбачено  обласною програмою «Центральний регіон-2015»,  виконавчим комітетом підтримано впровадження інвестиційної пропозиції ТОВ «Знам’янське хлібоприймальне підприємство» по створенню потужностей  по переробці  зернових культур  і виробництву борошна , комбікормів , а в подальшому і круп. Прийнято відповідні рішення із усіх інших питань.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 773 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0