Sunday, 29.05.2022, 10:58
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

СтатистикаTotal online: 1
Guests: 1
Users: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2015 » December » 29 » Четверта сесія міської ради
09:13
Четверта сесія міської ради
12
Під головуванням депутата міської ради, голови постійної депутатської комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста М.Тернового, за участю міського голови С.Філіпенка, в.о. першого заступника міського голови В.Загородньої, керівників структурних підрозділів апарату управління Знам’янської міської ради відбулося спільне засідання постійних депутатських комісій міської ради сьомого скликання, на якому депутати заслухали та обговорили додаткові питання, що пропонувалися  для розгляду на черговому засіданні міської ради 25 грудня 2015 року. За результатами обговорення, депутати підтримали включення до порядку денного четвертої сесії міської ради сьомого скликання ще трьох проектів рішень, у тому числі, рішення «Про міський бюджет на 2016 рік» з доповненнями щодо необхідності, відповідно до чинного законодавства, внесення змін до нього, після оприлюднення Закону України «Про державний бюджет на 2016 рік» та, враховуючи інформацію головних розпорядників коштів вищого та нижчого рівнів.

Щодо змін податкового законодавства проінформував присутніх начальник Знам’янської ОДПІ П.Козін.

На початку роботи четвертої сесії міської ради, голова Знам’янської міської виборчої комісії Д.Колесник зачитав Постанову комісії від 03.12.2015 року №53 щодо визнання обраним та реєстрації депутатом Знам’янської міської ради сьомого скликання по багатомандатному виборчому округу наступного за черговості кандидата в депутати Знам’янської міської ради сьомого скликання від Знам’янської міської організації Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Мороза Андрія Івановича, а також вручив тимчасове посвідчення депутату Знам’янської міської ради Гурову Сергію Анатолійовичу.
12

Міським головою Сергієм Івановичем Філіпенком було зачитано присутнім депутатам міської ради звернення Преосвященнейшого Боголєпа єпископа Олександрійського і Світловодського до міських голів та депутатського корпусу міст Олександрійської єпархії Української Православної Церкви  - Олександрії, Світловодська, Знам’янки щодо необхідності консолідованої діяльності міських голів та депутатів міських рад, плідної співпраці на благо України та мешканців територіальних громад.

Депутатами підтримано проекти та прийнято відповідні рішення щодо: депутатських запитів Н.Тишкевич, Н.Данасієнко, О.Титарєва; внесення змін до міського бюджету на 2015 рік та затвердження міського бюджету на 2016 рік; виконання та затвердження міських програм, із доповненнями та зауваженнями; регулювання земельних відносин; майна комунальної власності.

Враховуючи результати роботи ініціативної групи, що була створена з числа депутатів міської ради, депутатами було підтримано доопрацьований проект рішення міської ради «Про затвердження Регламенту роботи Знам`янської міської ради сьомого скликання» із врахуванням пропозицій та правок, наданих депутатами, та підготовленого узгодженого варіанту.

Під час розгляду кадрових питань, за результатами таємного голосування, було затверджено на посаду першого заступника міського голови Загородню Валентину Григорівну. Інші запропоновані кандидатури не набрали необхідної кількості голосів.

Проект рішення щодо умов оплати праці міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови та керуючого справами виконавчого комітету Знам`янської міської ради було підтримано із зауваженнями.

Депутати також підтримали рішення  «Про внесення змін до складу постійної комісії з питань бюджету та економічного розвитку міста Знам’янської міської  ради сього скликання» та «Про внесення змін до структури апарату управління Знам’янської міської ради щодо загальної чисельності працівників Центру надання адміністративних послуг».

За результатами роботи сесії міської ради прийнято 29 рішень, надано протокольні доручення.

В роботі сесії також взяли участь: голова міської  організації ветеранів України Г.Бабійчук, голова міської ветеранської організації працівників освіти Л.Гребенюк, начальник Знам’янської ОДПІ П.Козін, прокурор Знам’янської місцевої прокуратури Т.Шевцова, кандидати на посади керівного складу міської ради та її виконавчого комітету, представники громадських організацій міста, начальники відділів та управлінь апарату управління Знам’янської міської ради, члени виконавчого комітету міської ради, керівники комунальних підприємств міста, мешканці територіальної громади міста, представники засобів масової інформації.
 
 


Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 918 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/2

Кировоград: новости и сайты