Неділя, 28.04.2024, 16:02

Головна » 2014 » Березень » 21 » Чоловік, який скоїв крадіжку на Різдво був затриманий міліціонерами
Чоловік, який скоїв крадіжку на Різдво був затриманий міліціонерами
До міліції звернулася 50-річна мешканка с. Цибулеве, з заявою про те, що в ніч на Різдво з торгового лотка невідомі викрали продукти харчування та спиртне.

Працівники міліції провели перевірку та встановили, що даний злочин скоїв 20-річний раніше судимий місцевий мешканець. Підозрюваний вночі розбив вікно торгового лотка та викрав продукти харчування, спиртне та два торти.

Зі слів очільника Знам’янської міліції по даному факту відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України..

За скоєне зловмиснику загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до шести років.Підозрюваного затримано, перевіряється його причетність до скоєння інших злочинів.

Категорія: Новини Знам’янського відділу поліції ГУНП в Кіровоградській області | Переглядів: 715 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0