13:29 Чоловіків – голів квартальних та будинкових комітетів привітали з Днем захисника Вітчизни | |
![]() Сьогодні у місті діють 34 квартальних та 16 будинкових комітетів. Очолюють їх ініціативні особистості, які взяли на себе велику відповідальність. Сьогодні 22 лютого, напередодні Дня захисника Вітчизни, у приміщенні Знам'янського міськвиконкому відбулися урочистості для чоловіків – керівників органу самоорганізації населення. Гостей вітав міський голова Ігор Борисович Крижановський. Він зазначив, що проблеми, які постійно вирішують на громадських засадах голови квартальних та будинкових комітетів, роблять їх більш сильними, загартованими та обізнаними, адже саме вони надихають і спонукають міську владу на добрі справи в ім'я громади. ![]() Наприкінці заходу для учасників заходу був організований солодкий фуршет. | |
|