Вівторок, 07.05.2024, 23:58

Головна » 2012 » Лютий » 20 » Цього дня Україна вперше відзначає День соціальної справедливості
Цього дня Україна вперше відзначає День соціальної справедливості

12         День соціальної справедливості вперше відзначається в Україні. Він запроваджений згідно з указом Президента Віктора Януковича від 4 листопада 2011 року і проводитиметься щороку у Всесвітній день соціальної справедливості, проголошений Генасамблеєю ООН.
Як зазначається в Указі Глави Української держави, День соціальної справедливості запроваджено "з метою привернення уваги суспільства, органів державної влади, органів місцевого самоврядування, суб'єктів господарювання, громадських організацій до вирішення питань соціальної справедливості та необхідності спільної побудови в Україні суспільства соціальної справедливості та активного впровадження в життя політики і стратегії, спрямованих на її забезпечення".Поява Всесвітнього дня соціальної справедливості пов'язана з рішенням Генеральної асамблеї ООН, яка 26 листопада 2007 оголосила про появу цього міжнародного свята. 20 лютого було невипадково вибрано датою для його святкування. В цей день в 1999 року відбулася міжнародна зустріч у Копенгагені, на якій представники багатьох держав визначили основні принципи розвитку суспільства, серед яких особливе місце займає соціальна справедливість.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 697 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0