20:20 Де як не на території Знам'янщини ще мають відроджуватися славетні традиції українського козацтва | |
![]() З давніх-давен Богородиця є покровителькою українського козацтва й усіх українських збройних формувань. Запорожці, зокрема, мали на Січі церкву на честь Покрова Пресвятої Богородиці з іконою її Покрова. Окрім того, на свято Покрови в Україні відбувалася Велика рада, що обирала гетьмана, визначала, як козацтву жити далі. Тому символічно, що це свято встановлене Указом Президента № 966/99 від 07.08.1999 р. припадає саме на цю дату. ![]() Він також підкреслив, що козаки завжди були захисниками національних традицій і духовних цінностей свого народу. ![]() Наступним взяв слово заступник начальника міськвідділу – начальник міліції громадської безпеки Клименко Олег Васильович , який зазначив , що з недавнього часу мешканці і гості нашого міста мають змогу бачити, що на вулицях Знам'янки у будні або у вихідні та святкові дні, під час проведення масових заходів, разом з нарядами міліції охороняють громадський порядок і люди, одягнені у форму, схожу на міліцейську - до охорони громадського порядку у місті Знам'янці долучилися члени громадської організації «Окремий полк Чорноліського округу імені козака Мамая» Українського козацтва» на чолі із її керівником Віктором Івановичем Мазуренком. ![]() Як не на території Знам'янщини, яка знаходиться поблизу міста Чигирина - легендарної столиці Гетьманської України і пам'ятає незабутні героїчні подвиги наших пращурів у боротьбі за свободу і незалежність на чолі з Богданом Хмельницьким ще мають відроджуватися славетні традиції українського козацтва – додає Олег Васильович ![]() Заключна частина мітингу завершилась врученням почесних грамот міської ради за особистий внесок у відродженні українського козацтва на території Знам’янщини , грамот МВ УМВС України в Кіровоградській області по забезпеченню охорони громадського порядку та боротьбі зі злочинністю на дільниці обслуговування Знам’янського міського відділу міліції УМВС України в Кіровоградській області. Також відбулося вручення позачергових спеціальних козцьких званннів найкращим козакам громадської організації «Окремий полк Чорноліського округу імені козака Мамая» Українського козацтва». ![]() | |
|