Субота, 27.04.2024, 05:43

Головна » 2017 » Червень » 15 » Новини. Децентралізація.
Новини. Децентралізація.
ОТГ Кiровоградської областi отримають 19 мiльйонiв 178 тисяч гривень на iнфраструктурні проекти

7 червня, на засiданнi Уряду було схвалено проект постанови Кабiнету Мiнiстрiв України «Деякi питання надання субвенцiї з державного бюджету мiсцевим бюджетам на формування iнфраструктури об’єднаних територiальних громад». Постановою передбачено розподiл субвенцiї з державного бюджету мiсцевим бюджетам на формування iнфраструктури об’єднаних територiальних громад.
Громади Кiровоградської областi отримають 19 мiльйонiв 178 тисяч гривень.
У 2017 роцi кошти субвенцiї можуть бути використанi на розроблення проектної, мiстобудiвної та планувальної документацiї, погашення бюджетної кредиторської заборгованостi мiсцевих бюджетiв, що виникла пiд час здiйснення видаткiв за рахунок коштiв, отриманих за програмою «Субвенцiя з державного бюджету мiсцевим бюджетам на формування iнфраструктури об’єднаних територiальних громад».
Кошти розподiлили мiж такими ОТГ: Бобринецька ОТГ - 1 мiльйон 996 тисяч гривень; Маловискiвська ОТГ – 3 мiльйони 111 тисяч гривень; Новоукраїнська - 3 мiльйони 887 тисяч гривень; Соколiвська – 4 мiльйони 160 тисяч гривень; Великоандрусiвська – 6 мiльйонiв 22 тисячi гривень.

Джерело: офіційний сайт ОДА
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 805 | Додав: Moderator1 | Рейтинг: 5.0/1