Субота, 04.05.2024, 12:16

Головна » 2013 » Серпень » 28 » Декретні суми з 1 липня оподатковуються єдиним соціальним податком
Декретні суми з 1 липня оподатковуються єдиним соціальним податком

12 Ставка ЄСВ - 33,2% для нарахування єдиного внеску за рахунок роботодавців та 2% для утримання з нарахованих лікарняних.

З 1 липня 2013 р. набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо призначення та індексації пенсії» від 14.05.2013 р. № 231-VII, відповідно до якого допомога по вагітності та пологам є об’єктом для нарахування та утримання єдиним соціальним внеском. Ставка ЄСВ - 33,2% для нарахування єдиного внеску за рахунок роботодавців та 2% для утримання з нарахованих лікарняних.

Разом з тим, податок на доходи фізичних осіб з сум допомоги по вагітності та пологах не утримується (пп. 165.1.1 Податкового кодексу України).

Прес-служба Міндоходів у Кіровоградській обл.

Категорія: Знам’янська ОДПІ інформує | Переглядів: 687 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0