П`ятниця, 03.05.2024, 00:53

Головна » 2011 » Серпень » 3 » День депутата
День депутата
12      Міський голова І.Крижановський провів День депутата. Депутатський корпус Знам’янської міської ради було ознайомлено із ситуацією, що склалася на міських комунальних підприємствах із розрахунками мешканців міста за комунальні послуги. З даного питання інформував заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів А.Заруцький. Взяли участь у Дні депутата і керівники комунальних підприємств міста – В.Рябовол (ЖЕК №1), О.Рябов (міське управління водоканалізаційного господарства), О.Джулай (КП "Міська аварійна служба") та Е.Дегтяр (комунальне підприємство теплових мереж). Кожен з керівників проінформував присутніх про ситуацію, яка склалася з розрахунками споживачів за надані послуги, про заходи, які проводяться з боржниками. І.Крижановський та А.Заруцький звернулися до депутатів з проханням проводити роз’яснювальну роботу серед мешканців міста на своїх округах про необхідність вчасно сплачувати за спожиті комунальні послуги. Міський голова наголосив: "Тільки згуртувавшись, ми зможемо покращити життя у нашому місті".
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 798 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0