Субота, 27.04.2024, 06:19

Головна » 2016 » Жовтень » 4 » День депутата: Децентралізаційний марафон у місті Знам’янка
День депутата: Децентралізаційний марафон у місті Знам’янка
На виконання плану роботи Знам’янської міської ради сьомого скликання на 2016 рік, в рамках всеукраїнської акції «Децентралізаційний марафон», ініційованої АМУ з метою активізації процесу створення об’єднаних територіальних громад, в міській раді проведено день депутата.

Виконавчий директор Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України В.Ілюшкіна проінформувала, що виїзні заходи організовані Знам’янською міською радою та Кіровоградським регіональним відділенням Асоціації міст України.

У зустрічі з представниками депутатського корпусу взяв участь також керівник Офісу реформ у Кіровоградській області, експерт з організаційно - правових питань В.Нижник.

Під час проведення заходу, присутні отримали інформацію щодо переваг децентралізації, процесів та етапів об’єднання громад. Зокрема, керівник Офісу реформ у Кіровоградській області, експерт з організаційно - правових питань В.Нижник, зупинився на питаннях: створення об’єднаних територіальних громад на території Кіровоградської області; фінансування інвестиційних проектів за умови створення об’єднаної територіальної громади; повноважень старост та виконавчого апарату об’єднанної територіальної громади; проведення виборів у новостворених об’єднаних територіальних громадах, а також змін чинного законодавства, які на даний час розроблені та стосуються децентрацізації.

В обговренні питання порядку денного взяли участь секретар міської ради Н.Клименко та депутати міської ради В.Мацко, С.Кліпацький, С.Каратєєв, С.Лєвінте, Ю.Сопільняк, О.Тітарєв, які поставили запитання щодо: меж адміністративних утворень, що увійдуть до складу об’єднаної територіальної громади; статусу населених пунктів об’єднаної територіальної громади; затвердження генерального плану громади після її створення; можливості входження до складу об’єднаної територіальної громади населених пунктів інших громад тощо.

У Дні депутата взяли участь депутати міської ради, голова Знам’янської Другої селищої ради С.Москаленко, начальник юридичного відділу Ю.Данільченко, начальник відділу забезпечення діяльності міської ради Н.Брунцвік, заступник начальника фінансового управління міськвиконкому О.Лепетко, начальник відділу доходів, економічного аналізу та фінансування галузей фінансового управління міськвиконкому О.Глущенко, головний спеціаліст відділу архітектури та містобудування УМА та ЖКГ Знам’янської міської ради О.Мостовий, секретар Спілки підприємців І.Усаченко, представники засобів масової інформації.

Секретар Робочої групи щодо з підготовки матеріалів
для проекту перспективного плану створення
Знам’янської міської об’єднаної територіальної громади
Н.Брунцвік