Субота, 04.05.2024, 09:20

Головна » 2013 » Серпень » 23 » День Державного Прапора України
День Державного Прапора України
12     Знам'янка, як і вся Україна, 23 серпня відзначає День Державного Прапора України. Український прапор – це наш історичний дух, наша совість і наша незламність, це вічно жива пам'ять і гордість нашого народу.

Від самого ранку біля приміщення виконавчого комітету Знам'янської міської ради секретар міської ради Андрій Тесленко урочисто підняв Державний Прапор України.

У церемонії взяли участь: перший заступник міського голова Володимир Джулай, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Андрій Заруцький, секретар міської ради Андрій Тесленко, депутати міської ради, керівники та працівники управлінь, відділів, установ та організацій міста, представники міських громадських організацій та політичних партій.
12        Під звуки Державного Гімну України синьо – жовтий стяг гордо замайорів над містом, надаючи всім нам пишатися своїм рідним містом та своєю рідною країною.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 818 | Додав: Zagor | Рейтинг: 3.2/4