П`ятниця, 14.12.2018, 00:55
Вхід | Вихід | RSS
Javascript DHTML Drop Down Menu Powered by dhtml-menu-builder.com
Belarusian  English  Russian  Ukrainian 

Меню

Пошук

Погода та курс валют

Погода
Погода у Знам'янці

вологість:

тиск:

вітер:



Календар свят та подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Опитування

Статистика



Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Інформаційний портал


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Відео про місто

Корисні посилання

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Головна » 2016 » Вересень » 14 » День фізичної культури та спорту – підсумки
12:11
День фізичної культури та спорту – підсумки
12
Свято спорту відлунало. Сподіваємось, багатьом воно сподобалось, адже саме цього хотіли всі, хто залучився до його організації. Залишилося підвести підсумки, та нагадати читачам імена переможців. 
09.09.2016 
Теніс настільний 
(відповідальний -  завідуючий відділом учбово-спортивної роботи Знам’янського регіону Одеської залізниці О.В.Шмалько):
І місце –  Віктор Чубов, Роман Шевченко (ШЧ-3); 
ІІ місце – Роман Піддубний, Валерій Заверзаєв (воєнізована охорона);
ІІІ місце – Дмитро Хорєв, Дмитро Лебедєв (Локомотивне депо).
Армреслінг (відповідальний – завідуючий відділом учбово-спортивної роботи Знам’янського регіону Одеської залізниці О.Шмалько):
У вазі до 70кг.
І місце –  Роман Шевченко (ШЧ-3);
ІІ місце – Руслан Булава (ЦМПР);
ІІІ місце – Валерій Заверзаєв (воєнізована охорона).
У вазі до 90кг.
І місце –  Євген Мельніченко (Локомотивне депо);
ІІ місце – Юрій Щербіна (ШЧ-7);
ІІІ місце – Дмитро Черепович (ТЧ-4).
 У вазі більше 90кг.
І місце –  Іван Дмітрієв (Локомотивне депо);
ІІ місце – Руслан Коваленко (ШЧ-7);
ІІІ місце – Сергій Запорожець (ТЧ-4).
10.09.2016
Змагання з велоспорту з елементами велокросу 
(відповідальний – тренер-викладач з велоспорту Знам’янської КДЮСШ С.Кошовий):
І місце –  Максим Федорчук; 
ІІ місце – Іван Андрєєв;
ІІІ місце – Максим Телегін.
Турнір з шахів (відповідальний – голова клубу «Біла тура» М.Ковальчук):
12
І місце –  Максим Ковальчук; 
ІІ місце – Володимир Запольський;
ІІІ місце – Євген Нестерук.
Більярд 
(РРК «Олімп» О.Халявко):
І місце – Артур Хачатрян; 
ІІ місце – Іван Іванов;
ІІІ місце – Сергій Дружинін.
Теніс
 (відповідальний О.Акальмаз):
І місце – Євген Волков; 
ІІ місце – Павло Сухомлин;
ІІІ місце – Олександр Акальмаз.
Сімейні змагання «Тато, мама, я – спортивна сім’я» 
(відповідальний – вчитель фізичного виховання ЗОШ №6  І-ІІІ ступенів О.Степаненко):
І місце – ЗШ №7 – сім’я Каландирець (мама Олеся, тато Сергій,  донька Анна); 
ІІ місце – ЗШ №6 – сім’я Трофимчук (мама Світлана, тато Володимир, донька Валерія);
ІІІ місце – ЗШ №4 – сім’я Таніних (мама Оксана, тато Андрій, донька Вікторія).

Змагання з легкої атлетики 
(відповідальний – тренер-викладач з легкої атлетики Знам’янської КДЮСШ І.Поплавка):
Метання м’яча, дівчата:
8-9 класи
І місце – Лола Конбутаєва ЗОШ №6; 
ІІ місце – Зарина Стрюченко ЗОШ №3;
12
10-11 класи
І місце – Єлізавета Безребра ЗОШ №3;
Стрибки з місця в довжину, юнаки:
8-9 класи
І місце – Олександр Шевченко ЗОШ №3; 
ІІ місце – Євген Ужвенко ЗОШ №3;
10-11 класи
І місце – Ілля Азаренко ЗОШ №3;

Змагання з волейболу між командами Знам'янського професійного ліцею №3 та Знам'янського професійно-технічного училища №12 
(відповідальний – керівник фізичного виховання професійно-технічного училища №12 А.Іванов): перемога Знам'янського професійного ліцею №3.  

Змагання з волейболу між командами ЕЧ-3 та Локомотивного депо Знам'янського професійно-технічного училища №12
(відповідальний -  завідуючий відділом учбово-спортивної роботи Знам’янського регіону Одеської залізниці О.В.Шмалько): перемога команди Локомотивного депо.

Змагання з футболу  між командами між ветеранами клубу «Локомотив» (Знам’янка), та «Зірка» (Кропивницький) 
(відповідальний – тренер-викладач з футболу Знам’янської КДЮСШ, голова федерації футболу м.Знам’янка В.Лень): перемога команди «Локомотив» (Знам’янка).

Перегони малюків 
(відповідальна –  головний тренер фітнес-клубу «Піраміда»  – Т.Гусько): переможець – Гордій Кулик (10 місяців).
Дитячі велоперегони
(відповідальна – тренер-викладач з велоспорту Знам’янської КДЮСШ І.Хрипта): 
Дівчата:
І місце – Юлія Слюсаренко; 
ІІ місце – Владлена Сайфудінова;
ІІІ місце – Лейла Мусостова.
Хлопчики:
І місце – Кирило Куц; 
ІІ місце – Дені Мусостов.
Найменші учасники:
І місце – Владислав Хрипта; 
ІІ місце – Лев Лагно;
ІІІ місце – Ілля Савченко.

У Богатирських іграх впевнену перемогу одержав Іван Баланюк, який підняв гирю вагою 16кг 50 разів.
Щиро вітаємо переможців та бажаємо подальших перемог у житті та спорті.

Начальник відділу молоді, 
спорту та охорони здоров’я                           Р.Ладожинська
 
 
Категорія: Новини спорту | Переглядів: 373 | Додав: Admin | Рейтинг: 3.4/5

Кировоград: новости и сайты