П`ятниця, 29.03.2024, 13:53

Головна » 2011 » Червень » 24 » День громадських організацій
День громадських організацій
12             У рамках Дня молодіжних та дитячих громадських організацій, який відзначається відповідно до Указу Президента України в останню неділю червня, відділом внутрішньої політики спільно з сектором у справах сім'ї та молоді міськвиконкому проведено День громадських організацій. Вела захід Загородня В.Г. – начальник відділу внутрішньої політики. Привітав громадський актив перший заступник міського голови Джулай В.О. Він подякував їм за активну громадянську позицію та висловив надію на подальшу співпрацю. У Дні громадських взяли участь лідери та члени молодіжних та дитячих громадських організацій, тих організацій, які працюють з молоддю, а також голови не так давно створених громадських організацій. Досвідом роботи ділилися лідери міської громадської організації «Туристично-краєзнавчий клуб «Чорнолісся» Т.Кулик, «Мотоклуб «16 ТОН» І. Павловська, «Інформаційно-освітнього жіночого клубу» М.Колісниченко, «Союз молоді регіонів України» М.Бодня та В.Нижник , «Дія» С.Бабаєва , Центру виховання молоді «Чайка» В. Колебіденко. Під час заходу лідери громадських організацій внесли ряд пропозицій по проведенню спільних заходів з міськвиконкомом та з іншими громадськими організаціями.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 759 | Додав: Moder | Рейтинг: 0.0/0