Четвер, 18.04.2024, 12:21

Головна » 2011 » Березень » 18 » День комунальника
День комунальника
12      У залі засідань Знам`янського міськвиконкому відбулись урочисті заходи з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення. Запрошені були трудові колективи всіх комунальних підприємств міста.Від імені міської ради всіх присутніх привітав секретар Знам’янської міської ради А.Тесленко та вручив відзнаки Знам`янської міської ради кращим комунальникам міста. Від міської організації ветеранів України пенсіонерів привітала голова організації Г.Бабійчук. Почули теплі слова працівники комунальних підприємств і від В.Рябовол, начальника управління містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства. Справжнім дарунком для всіх комунальників став концерт, підготовлений солістами міського Палацу культури та хору локомотивного депо «Джерело»..
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 1091 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0