Четвер, 25.04.2024, 15:40

Головна » 2015 » Червень » 28 » День Конституції України
День Конституції України
Шановні знам’янчани!
Прийміть найщиріші вітання з нагоди 19-ої річниці Конституції України!

Нехай демократичні засади, що були закріплені цим надзвичайно важливим документом стануть реаліями нашого сьогодення, а дух законності прийде до серця кожному громадянину нашої держави. Давайте сподіватися у краще майбутнє та разом створювати нову європейську державу.

Нехай в цей урочистий день повсюди панує світлий настрій, міцніє почуття гордості за свою країну, за її Основний Закон, що гарантує втілення мрій і сподівань на краще й благополучне життя у власній країні!

Бажаю кожній знам’янській родині здоров’я, миру, впевненості в завтрашньому дні та нових успіхів на благо нашого улюбленого міста!

З повагою,
Міський голова                                                               І.Крижановський

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 856 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/3