Четвер, 25.04.2024, 14:07

Головна » 2017 » Серпень » 4 » День національної поліції
День національної поліції
Шановні працівники поліції!

Сердечно вітаю вас із професійним святом - Днем Національної поліції України.
         Національна поліція України створена для охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки. Виявляючи мужність, витримку, повну самовіддачу, ви охороняєте спокій та життя знам’янчан, стоїте на варті правопорядку. Ваша служба пов’язана з щоденним ризиком.
         У цей день вітаю всіх, для кого служба в поліції стала справжнім покликанням, а боротьба з порушниками закону - справою всього життя. І я впевнений, що ваші ряди будуть все більше поповнюватися молодими, грамотними і самовідданими людьми, які вирішили присвятити своє життя справі справедливості, совісті і честі.
       Ми вдячні вам за ту працю, яку ви вкладаєте у підтримання свободи і права, і за те істинне духовне рішення, яке підштовхнуло вас встати на варті законних інтересів держави! Особливі слова подяки і вдячності висловлюємо ветеранам правоохоронних органів, які роблять величезний внесок у виховання молодих співробітників і щедро діляться своїми професійними знаннями та багатим життєвим досвідом.
        Я бажаю всім вам міцної віри в своє святе покликання і в свою Батьківщину, вірності службовому обов'язку, успішної служби, міцного здоров'я, благополуччя і процвітання. Спасибі за вашу нелегку працю!

З повагою,
міський голова                                                                                                  С.Філіпенко
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 863 | Додав: Moderator_1 | Рейтинг: 5.0/1