Середа, 01.05.2024, 03:36

Головна » 2012 » Червень » 22 » День пам'яті і скорботи
День пам'яті і скорботи

12         22 червня 2012 року за участі міського голови І.Крижановського, секретаря міської ради А.Тесленка, першого заступника міського голови В.Джулая, керуючої справами міськвиконкому Н.Тесленко, представників виконавчого комітету Знам'янської міської ради, міських організацій політичних партій та громадських організацій, депутатів міської ради, трудових колективів, підприємств, установ, організацій міста у Знам'янці відбулися урочисті заходи до Дня скорботи та вшанування пам’яті жертв війни в Україні.
Заходи розпочалися з ходи та покладання квітів до меморіального кладовища.
Панахиду по загиблих у роки Великої Вітчизняної війни відслужив отець Василь з Української Православної Церкви Преподобного Сергія Радонезьського.
12          За словами отця Василія, сьогодні ми вкотре перегорнули сторінку, яка пов’язана з пострілами, смертями та розритими могилами. Ця війна була не нашою, а наших батьків, дідів та прадідів, які поклали своє життя за наше щасливе майбутнє.
Після завершення панахиди присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять жертв Другої світової війни та поклали квіти до підніжжя меморіалу.

Категорія: Експрес інформація | Переглядів: 818 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0