Середа, 24.04.2024, 14:18

Головна » 2016 » Вересень » 23 » День партизанської слави
День партизанської слави
Другу світову війну називають всенародною. Безумовним підтвердженням такого визначення є широкий розмах партизанського руху та героїзм патріотів-підпільників, які зробили свій неоціненний внесок у перемогу над фашизмом.

Щорічно 22 вересня в Україні відзначається День партизанської слави як данина всенародної пошани тим, хто в суворий військовий час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не жаліючи крові і самого життя. Відзначення цього дня є державним визнанням неоціненного внеску народних месників у велику Перемогу над фашизмом.

В цей день біля пам’ятного знаку на честь партизан Чорного лісу у с.Водяне відбулися урочистості з нагоди Дня партизанської слави.

У заходах взяли участь: учасниця підпільно-партизанського руху Боброва Марія Іванівна, працівники Знам’янської Другої селищної ради, вчителі та учні Знам’янської загальноосвітньої школи I-III ст.№6 та №7.

Зі словами привітання звернувся селищний голова Сергій Борисович Москаленко: «Нехай День партизанської слави передається із покоління в покоління і надалі, нехай зберігає в наших серцях такі поняття як Батьківщина, честь, обов’язок і пам'ять…..».

До пам’ятника було покладено квіти та хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих.

Після закінчення урочистостей  учням була надана змога поспілкуватися  із учасниками підпільно-партизанського руху, та дізнатися багато чого цікавого про ті часи.

Діловод селищної ради
А.Промах

Категорія: Новини смт Знам’янка Друга | Переглядів: 1098 | Додав: Admin | Рейтинг: 5.0/1