Середа, 01.05.2024, 17:51

Головна » 2014 » Вересень » 17 » День працівників цивільного захисту України
День працівників цивільного захисту України
                      Шановні рятівники!
  Від імені Знам’янської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня рятівника! Це свято об’єднує людей мужніх, сильних та відважних, які готові прийти на допомогу всім, хто опинився у біді, запобігти і ліквідувати наслідки надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захистити здоров’я і життя людей, надати необхідну допомогу постраждалим. Загони рятувальників з усіх куточків України одними з перших опинилися в епіцентрі бойових дій і на Сході. Успішно ліквідовані пожежі і врятовані із вогню люди – це, мабуть, найкраще підтвердження особливої важливості та благородності Вашої професії.
    Бажаю усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, незборимої волі й стійкості духу, витримки і мужності у справі служіння державі та народу України. Нехай злагода та достаток завжди панують у Ваших оселях, а Ваша праця сторицею повертається вам здоров'ям, щастям та добром.   Стійкості Вам, дорогі друзі, витривалості, вдалих операцій.
Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 850 | Додав: Zagor | Рейтинг: 0.0/0