Четвер, 02.05.2024, 00:49

Головна » 2014 » Вересень » 17 » День працівників цивільного захисту України
День працівників цивільного захисту України
«Запобігти. Врятувати. Допомогти» — цей девіз дуже точно характеризує нелегкі будні працівників служб цивільного захисту.
17 вересня своє професійне свято відзначають працівники цивільного захисту України. Міський голова Ігор Борисович Крижановський, голова Знам’янської райдержадміністрації Юрій Петрович Григораш, голова Знам’янської районної ради Тетяна Андріївна Михайлова взяли участь в урочистостях, що відбулися у трудовому колективі Знам'янського
12міськрайонного відділу управління ДСНС України в Кіровоградській області, де привітав працівників колективу зі святом.
Вітаючи рятівників, Ігор Борисович зазначив: «Вам по праву належить найважливіша роль у забезпеченні життєдіяльності міста. Немає нічого дорожчого, ніж життя людини, тож на ваші плечі покладена надзвичайно почесна та відповідальна місія — охороняти безпеку та спокій громадян».
12За вагомий внесок у справу запобігання, реагування та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, зразкове виконання службового обов'язку міський голова вручив Подяки Знам’янської міської ради працівникам Знам'янського міськрайонного відділу управління ДСНС України в Кіровоградській області: провідному інспектору Громку Сергію Анатолійовичу; старшому пожежному-рятувальнику 18 державної пожежно-рятувальної частини Карманному Дмитру Юрійовичу; диспетчеру 18 державної пожежно-рятувальної частини Лук'яненко Ользі Василівні.

Категорія: Новини міської ради | Переглядів: 819 | Додав: Zagor | Рейтинг: 5.0/1